Branded cleaning van

Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie to sposób na odkażanie bez użycia środków chemicznych gdzie substancją odkażającą jest ozon, naturalnie występujący gaz o silnych właściwościach utleniających. Ozonowanie jest metodą bezpieczną, a jej główną zaletą jest fizyczne usuwanie brzydkich zapachów, a nie ich maskowanie . 

131616892_229529761999443_32287467926198

W dobie większej dbałości o higienę w miejscach publicznych oraz mieszkaniach pojawia się coraz więcej pytań dotyczących tego, czym jest ozonowanie i w jaki sposób może uchronić nas przed niekorzystnym wpływem bakterii, wirusów, pleśni czy alergenów. Śpieszymy z wyjaśnieniem i jednocześnie zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w tym zakresie.

Czym jest ozonowanie pomieszczeń?

Profesjonalne ozonowanie to metoda pozwalająca na odkażanie wnętrz domów, mieszkań, przychodni, szkół oraz innych miejsc o charakterze publicznym bez konieczności użycia środków chemicznych. Do oczyszczania pomieszczeń stosuje się właściwości utleniające ozonu – naturalnie występującego gazu. Przy użyciu nowoczesnych urządzeń do odkażania możliwe jest pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z każdego pomieszczenia, a przy tym usunięcie wszelkiego typu szkodliwych substancji - patogenów, alergenów, pleśni czy wirusów.

Dlaczego to tak istotne?

Profesjonalne ozonowanie mieszkania jest sposobem, który pozwala pozbyć się z szkodliwych alergenów powodujących reakcje uczuleniowe czy problemy z prawidłowym funkcjonowaniem górnych dróg oddechowych. Z tego względu proponowane jest wszystkim tym, który na co dzień zmagają się z różnego typu alergiami lub cierpią z powodu dolegliwości układu oddechowego. Ozonowanie zaleca się także w celu pozbycia się nieprzyjemnych zapachów z pomieszczenia lub odświeżenia powietrza, którym oddychają domownicy.

Wyłącznie profesjonalnie przeprowadzona procedura daje pewność, że szkodliwe substancje zostały usunięte z mieszkania. Tylko tak można sprawić, że powietrze znów będzie świeże, czyste, a co najważniejsze - pozbawione patogenów, alergenów i innych niekorzystnych dla zdrowia pozostałości. Przebywanie w mieszkaniu, w którym przeprowadzono profesjonalne ozonowanie, będzie zdecydowanie przyjemniejsze dla alergików, dzieci, seniorów, a także osób z obniżoną odpornością. Nie trzeba również wspominać o zaletach czystego powietrza w pomieszczeniu – oddycha się nim zdecydowanie lepiej i zdrowiej.

Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń - zalety

Oczyszczanie wnętrz mieszkalnych i publicznych pozwala na pozbycie się:
- bakterii i wirusów,
- uczulających alergenów i roztoczy,
- grzybów i pleśni,
- nieprzyjemnych zapachów,
- owadów i insektów.


Nasza praca odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń, bez użycia środków chemicznych oraz przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Działamy w pełni profesjonalnie, mając na względzie oczekiwania oraz potrzeby klientów. Usługi świadczymy zarówno w przypadku indywidualnych zleceń (oczyszczanie domów i mieszkań), jak i firm (zamgławianie pomieszczeń biurowych, produkcyjnych czy magazynowych). Nieodzownym elementem naszej pracy jest regularnie oczyszczanie wnętrz w miejscach publicznych, takich jak m.in. szkoły i przedszkola, szpitale, przychodnie, lokale gastronomiczne, hotele i galerie handlowe.

Pozostajemy do dyspozycji – w sposób profesjonalny przeprowadzimy dezynfekcję mieszkań, pomieszczeń biurowych czy przestrzeni o charakterze publicznym.

ozonowanie_pom-1.jpg

Kontakt

Joniec Kolonia 37 , 09-131 Joniec

tlf : 533849366

tlf : 516169791

ozonecleanair@interia.pl

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

Dziękujemy za przesłanie!